Lokalita

Projekt „Nová Tehelňa“ ponúka ideálne podmienky pre bývanie. Spája požiadavky tichej lokality a ľahkej dostupnosti do centra mesta.

Stačí 10 minút chôdze a k dispozícii sú obchody, banky, reštaurácie, alebo miestne kultúrne centrum. Po ruke sú školy, škôlky aj zdravotnícke zariadenia. Diaľničný privádzač zo Senca umožňuje rýchly presun do väčších miest: Bratislava 32 km (28 minút autom), Trnava 25 km. Dobrá dostupnosť lokality v rámci Senca nahráva cyklistom aj peším. Chôdzou je do centra mesta Senec (1 km), do prevádzok Kaufland (300 m) a Lidl ( 600 m).

Benefity Novej Tehelne

Benefit-Dostupnosť-img

Dostupnosť

 • Napojenie na diaľnicu D1 je vo vzdialenosti iba 2,4 km. Autom máte teda priame spojenie smerom do Bratislavy (32 km) a do Trnavy (25 km). Priame napojenie na novú D4R7.
 • Centrum mesta je vzdialené iba 1,1 km. Chodníky vedú priamo z lokality, a tak sa pešo viete dostať ku všetkým potrebným prevádzkam a službám.
 • Senec je spojený s okolitými mestami autobusovou aj železničnou dopravou. Najbližšia autobusová zastávka je vzdialená 0,5 km od lokality.V okolí je možnosť využitia cyklotrás na prepravu v rámci Senca (22 km cyklotrás), ale aj do okolitých miest a dedín.
Benefit-Športové vyžitie-img

Športové vyžitie

Mesto Senec ponúka nespočetne veľa príležitostí na športové vyžitie.

 • Slnečné jazerá v Senci sú miestom nielen pre vodné aktivity, ale aj rôzne športové ihriská (futbal, plážový volejbal) a tenisové kurty
 • Počas celého roka sa môžete schladiť v Aquaparku Senec, ktorý ponúka vyžitie pre malých aj veľkých.
 • Nadšenci zimných športov môžu využiť lyžiarsky areál BABA so zjazdovkami a trasami na bežkovanie.
 • Cyklotrasy spájajú mesto Senec s viacerými smermi. Priamo pred lokalitou sa začína trasa vedúca do Pezinka popri Šenkvickom kanály či Galbovom Mlyne.
Benefit-Občianska vybavenosť-img

Občianska vybavenosť

Priamo v lokalite pre vás pripravujeme vysokú úroveň služieb

 • Materská škola, aby vaše deti mohli vyrastať s kamarátmi zo susedstva
 • Multifunkčné moderné ihriská, aby ste mohli žiť aktívne. Pre deti pripravujeme detské ihrisko.
 • Prevádzky a reštaurácia, aby ste mali všetko poruke a mohli sa hýčkať a rozmaznávať
 • Park s oddychovou zónou a jazierkom, aby ste mohli budovať komunitu a relaxovať po náročnom dni. Zeleň sa bude tiahnuť celým areálom a bude prepojená centrálne umiestneným potôčikom.
Benefit-Moderné komfortné bývanie-img

Moderné komfortné bývanie

Ponúkame moderné bývanie vo vyhľadávanej lokalite v Senci.

 • Tichá lokalita oddelená od hlavnej cesty pásom zelene a odhlučnená
 • Použitie najnovších stavebných materiálov s garanciou, ktoré zaručujú zdravé a kvalitné bývanie.
 • Predpríprava na klimatizáciu a vonkajšie žalúzie ku každému bytu. Šetríte tak nielen čas, ale aj peniaze.
 • Bezpečné prostredie, keďže sa jedná o novovybudovanú nepriechodnú lokalitu.
Benefit-Zážitky po celý rok-img

Zážitky po celý rok

Za zážitkami v kruhu priateľov a rodiny nemusíte ísť ďaleko:

 • Senec – Festival Senecké leto, Veľký letný Karneval,  Trojkráľové kúpanie, Jablkové hodovanie, Varenie guláša,  Tradičné umelecké remeslá, Pivo fest, Futbalový megaturnaj
 • Pezinok – Keramické trhy, Divadelný festival Cibulák, Oberačkové slávnosti, Dychovky v preši, Pezinský permoník
 • Slovenský Grob – Husacie hody
Benefit-Kultúra na dosah-img

Kultúra na dosah

Čokoľvek si vymyslíte, tu nájdete

 • Mesto Senec sa vyznačuje bohatým kultúrnym programom, ktorý už tradične láka nielen miestnych. K najznámejším patrí Festivalu Senecké leto, Veľký letný Karneval či Senecký festival dychovej hudby.
 • Nová Tehelňa sa nachádza len na skok od centra mesta, kde nájdete kino, amfiteáter, knižnicu či galériu. Pešiu dostupnosť oceníte po príjemnom večeri pri vínku v jednej z reštaurácii na hlavnom korze.
 • Počas celého roka je možné zapojiť sa do nejedného z miestnych súborov (tanečný, spevácky…), ale aj obohatiť svoj víkendový program lokálnymi podujatiami napríklad Futbalový megaturnaj, Pivo fest, Varenie guláša a iné.
 • Len v 15 km vzdialenom Pezinku a okolí potom nájdete ďalšie možnosti zábavy napríklad tradičné Keramické trhy, Pezinský permoník, Oberačkové slávnosti či Husacie hody v Grobe.

Aktivity
v okolí

Aquathermal Senec-img

Aquathermal Senec

Ponúka celoročný relax vďaka početným vnútorným a vonkajším bazénom, tobogánom a atrakciám pre deti, ale aj wellnesu a spa pre dospelých.

Oáza sibírskeho tigra-img

Oáza sibírskeho tigra

Kostoľná pri Dunaji ponúka pohľad na najväčšiu mačkovitú šelmu na svete. Okrem pozorovania môžu tí odvážni šelmu aj nakŕmiť – šľahačkou ? Sú to veľkí maškrtníci.

Včelárska paseka a skanzen-img

Včelárska paseka a skanzen

Je zariadenie Slovenského zväzu včelárov vybudované v prekrásnom anglickom parku s informáciami o živote, práci a produktoch včiel

Malý Dunaj-img

Malý Dunaj

Je ideálnym miestom na rodinný výlet na bicykloch alebo na člnoch. Jeho splavovanie patrí k neopakovateľným zážitkom.

Golf Borša-img

Golf Borša

18 jamkové majstrovské ihrisko je vhodné pre golfistov každej úrovne, ktorí ocenia príjemný rovinatý terén s viacerými vodnými plochami.

Jablkové hodovanie-img

Jablkové hodovanie

V jesennom období, kedy v okolitých mestách prebieha vinobranie je pre Senec typické Jablkové hodovanie kedy sa na námestí stretajú cukrári a ukazujú a rozdávajú svoje umenie.

Hrad Čeklís-img

Hrad Čeklís

Nie menej známou zrúcaninou hradu je Čeklís ležiaci v obci Bernolákovo. Bol postavený v 13.storočí a strážil cestu z Bratislavy na východ. Z tejto lokality je prekrásny výhľad na Podunajskú nížinu